Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj mami dhe goca te reja

200.00 Euro €

Përshkrim

Mami dhe goca te reja qe dua qe te kenaqen edhe te paguhen mire pas asnje mashtrim serioz per gjithcka jam visi vij pre londre kam vite qe jetoj ketu tirane dua te kaloj caste me mami dhe goca te reja me kontaktoni ne fb tim https://www.facebook.com/erjon.meisi.7/
ne imal [email protected] Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "