Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Pune ne Germany per gocat

10.00 Euro €

Përshkrim

Hey, shof qe shum goca punojn ktu per pak lek, dhe desha me bo ket lajmrin, jam nga durrsi,jetoj ngjermani kerkoj i goc qe ka qef me ardh me punu ngjermani, neper superhotele , super fitim deri ne 10.000€ nmuj, cdo fundjav mund te punojn ne vene tndryshme ku mund tbosh qef
Per me shum kontaktoni n whatsapp +4915751515027.
Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "