Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Vetem ciftet serjoz

falas
cifte 21/05/2020 154

Përshkrim

Vetem ciftet serjoz qe jan te vendosur pere takim qe kerkojn ne djal sekret dhe me eksperjenc me ciftet 0683377296
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "