Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Per goc qe kerkon me shum

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Prsh kerkoj nje goc qe kerkon dicka me shum sesa thjesht te jet e mbajtur na naj "sugar daddy" por te jet e pavarur.. te ikim bashk ne Europ..mund ta ndihmoj me dokumenta EU.. edhe perfitime te kenaqshme wts +393519396363 Toni
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "