Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Per njohje top sekrete per momente te paharueshme

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Jam ervisi nga Dr 35 vjec simpatik e mbaj veten merem me biznes dhe e shikoj te arsyeshme te kerkoj per njohje me mami bukuroshe e qeflie gocat qe u pelqejne aventurat qe duan nje mik ti mbeshtes ,si dhe ciftet mendjehapur dhe intelektual jam teper sekret I paster dhe shume korrekt 0695826780
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "