Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Njohje sekrete serioze

200.00 Euro €

Përshkrim

jam visi eshte java e 2 qe po bej ketu tirane pasi jetoj ne france edhe kam ardhe te kaloj momente caste me mami edhe goca te reja kam eksperince te bukur jo vetem qe do kenaqeni me mua plus kesajt do paguheni mire edhe me vone mund te kemi edhe kontakte per cfare do gjeje qe keni nevoj une ndihmoj me shkruani ne imal tim [email protected] ose facebook i hapur nga une https://www.facebook.com/erjon.meisi.7 Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "