Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj 1 vajz per lidhje serjoze

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Jam nga elbasani. Kam mbaru universitetin x master. Tani jam ne pun e nuk me mungon asgje. Kush ka deshir te me kontaktoj per tu njohur me teper. Ju mirpres Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "