Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Jap dhoma hoteli plazhi me qera, 50m afer plazhit dhe shetitores

Kontrolloni me shitësin
Dhoma plazhi 23/05/2020 100

Përshkrim

Zona/Rruga : Rruga Skenderbeu

Jap dhoma me qera ne Sarande nga te cilat 2 jane me nje kravat dopio,nje esht me 1 krevat dopio dhe nje tek,dhe 4 jane me 1 kravat dopio dhe 1 marinar te cillat kane kapacitet deri ne 4 persona. Dhomat jane shume te pastra dhe me te gjitha kushtet e nevojshme per te kaluar pushimet verore. Neper dhoma ka frigorifer,dollape,kondicioner, cdo dhome ka banje private, televizor flat , wireless 24 ore the ambjentet e jashtme Jane te survejuara me kamera sigurie. Gjithashtu eshte i disponueshem dhe nje ambient i perbashket per te kaluar kohen si dhe nje lavatrice e perbashket.Shtepia ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Sarandes,70 metra nga deti dhe shume afer qendres ku mund ta kerkoni ne map ne afersi te bar 21 dhe ka afer cdo biznes te nevojshem dhe shetitoren kryesore. Cmimet varjojne sipas kapacitetit te dhomes. Per me shume kontaktoni ne numrin 0676433696 ose me viber apo Whatsapp.

Cel. : +3550676433696.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "