Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Ne plazh durres bar pasticeri eldion 2

Kontrolloni me shitësin
Oferta Pune 23/05/2020 44

Përshkrim

Per fillimin e sezonit turistik interesohem per menaxhere lokali kamarjere dhe banakjere stafi tjeter esht per banakjeret dhe kamarjeret puna me turne paga e kenaqshme ambjenti shum serjoz dhe komod mosha 20 deri 45 vjece 0695826780 , interesohem dhe per nje sekretare dhe menaxhere terreni pasi kam firme transport mallrash brenda jasht vendit transporti esht primare per mua paga e kenaqshme flm
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "