Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj bi

20.00 Euro €

Përshkrim

Jam 27 vjec kerkoj nje femer per martese formale un kam qef meshkujt por kam deshire ta shikoj gruan time te beje seks me te tjere ne krevatin tim pres vajza deri ne moshen 30vjec nr im what up 067 65 09 r32 prezantim ju lutem
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "