Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj 1 goc

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Përshëndetje, Jam 1 çun 24 vjeç me banim ne tr kerkoj 1 goc per lidhje , të me kontaktojn ne adresen [email protected] Kjo është adres sa për kominikim pasi nuk dua ta bëj publik nr tim këtu duke par Dhoj e dhoj njerzish pa bes ketu flm.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "