Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj aktiv qe me blene kete makine

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Jam 22 vjec pasiv nga Lezha kerkoj nje aktiv qe me blen kete makine qe kam fiksim, edhe do takohemi sa here te doj ai, jam mesuar te takoj vec njerez me lek prandaj kerkoj shume. Me shkruani ne fb “Noel Pasiv”
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "