Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkohet femer per qejf

100.00 Euro €

Përshkrim

Pershendetje jam ne kerkim te femrave nga mosha 20 deri 35 vjec cdo gje kunderjt pageses .te interesuarat te me kontaktojne ne instagram ervin_vin1985
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "