Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Pasiv ne Vlore kerkoj shok per qejf

Kontrolloni me shitësin
Djemte kerkojne djem 28/06/2020 1157

Përshkrim

Ckemi jam 23 vj pasiv sh simpatik. Jetoj jashte po jam me pushme ne Vlore. Kerkoj nje cun aktiv te kalojme bukur te dalim bashke, te shkojme ne plazh dhe nrm edhe per super sex
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "