Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

KERKOJ VAJZE / ZONJE NE TIRANE

100.00 Euro €

Përshkrim

Jam nje 42 vjecar nga Tirana, qyetar, serioz korrekt dhe i plotesuar ne cdo aspekt, kerkoj te njoh nje vajze/zonje nga mosha 18 – 40 vjec me cfare do statusi ( single, fejuar , martuar) per te patur nje lidhje te bukur, per te qene miq, shoke ,te dashur, per te kaluar kohe te bukur bashke, per te bere udhetime sa here qe jepet mundesia,kuptohet ne cdo gje ruhet diskretcioni I plote dhe do kete ndihme nga te gjitha anet,perfshire dhe ate financiare. Ju lutem me kontaktoni ne adresen [email protected] me nje pershkrim te shkurter nje nr telefoni dhe do ju kontaktoj shume shpejt, Nga une sdo zhgenjeheni ju press [email protected]
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "