Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

cifti kerkon femer ose cift

Kontrolloni me shitësin
cifte 28/06/2020 347

Përshkrim

jemi cift te interesuar per femer ose cift f20 dhe m23per kontakt shkruani ne instagram https://instagram.com/insta__1997_insta?igshid=1nuva7bhhpqd Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "