Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj nj mashkull nga 25-40 vjec

Kontrolloni me shitësin
Vajzat kerkojne djem 28/06/2020 4131

Përshkrim

Kerkoj nj mashkull per lidhje sekret mund t shkr ne watsapin tim ose kontakt ne nr e cel +355698199671
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "