Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Lojra me cifte

Kontrolloni me shitësin
cifte 28/06/2020 442

Përshkrim

Kerkoj nji cift sexy ti shoh kur bejne sex dhe gjat marrdhenjes ti them un cfare ti bejne njeri tjetrit dhe te jen "te detyruar" te me binden. Do ju pelqej. Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "