Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj shoqen e jetes

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Prsh vajza.Jam nje djale 36 vjec.Jetoj prej vitesh ne Gjermani.(Me dokumenta te rregullta dhe pune te perhershme)Kerkoj te njihem me nje vajze te sinqert te moshes nga 25 deri 35 vjec per lidhje serioze.Jam djale i sinqert i rregullt dhe larg veseve.Nqs ne kete mesazh lexon ate qe kerkon mund te me kontaktosh ne WhatsApp 004915252089779
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "