Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Dicka shum ndryshe

falas

Përshkrim

Kerkohet nje femer ndryshe nga masa , te jet njeri i kuptueshem. Si fillim te ket nje jet te veten ne kuptimin mos ket nje jet te deshperuar, te jet me kemb ne toke, te jet tip i kendeshem, sportiv, mos jet nga ato qe kerkojn gjera serjoze lidhje , apo princin e kalter. Mos te ket thjesht nje vrim me pak fjal por dhe vrimen ta ket magjike. Shpenzimet e detyrueshme ia mbuloj un kam deshir ta takoj disa her brenda muajit kur kemi koh te dy te jet e disponueshme dhe per te dal dreka darka ndo nje udhetim te lezetshem gjithmon nme kompromis kur te jet e disponueshme. Per meteper me shkruani ne whatsap 0693858451. Ju lutem mos shkruajn rob kot qe sdin se ca bejn vetem njerez me ide te qarta sps skam nerva me u marr. Idea eshte thjesht kalojm mir si miq pa obligime, pse , si , sa. Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "