Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Tregtari kërkon Femër Serioze

falas

Përshkrim

Jam një Tregtar në fushën e Fasonerive.
Kërkoj një Femër Serioze për lidhje sekrete.
Privatsia ruhet 100%.
Bashkë do kalojme shumë mirë.
Me kontaktoni.
0682184322, WhatsApp, Viber.

Ju Falenderoj Përzemersisht.
Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "