Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj nj mashkull te dije te trajtoj nj femer ne krevat

Kontrolloni me shitësin
Vajzat kerkojne djem 29/06/2020 3671

Përshkrim

Jam 25 vjece, Kerkoj dike te jet i mir ne krevat per lek sesht nevoja kam vet plot , dua dike t m kenaq , kontakto ne watsup ose mesazh ose tel +355698199671
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "