Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj pune si perkthyese

falas
Kerkoj Pune 09/07/2020 79

Përshkrim

Pershendetje jam nje studente qe zoteroj shume mire gjuhen spanjisht, si ne te folur edhe ne te shkruar. I njoh shume mire edhe dialektet e spanjishtes sipas rajoneve . E kam mesuar spanjishten qe ne moshen 12 vjecare dhe mund te perkthej shume lehte dokumenta apo seriale e filma.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "