Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shitet Mercedes Benz C180 Kompressor Gaz-Benzine

4500.00 Euro €
Vetura,gjejmakina 11/07/2020 46

Përshkrim

Manuale, Viti 2005
Ngjyre e blu e erret
Me Portobagazh
Sendilje me ngrohje,klima.
Km 240.000

Makina ka 3 muaj qe ka ardhur ne shqiperi nga gjermania.
Impianti i vendosur ne gjermani.
Ne gjendjenshum te mir xhenerike dhe motorrike.

Cmimi 4500€ I diskutueshem

Nr. Kontakti Cel ose WhatsApp: 0699172721
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "