Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Tokë në shitje në Vermosh

100000.00 Euro €

Përshkrim

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë ne Vermosh. Ka sipërfaqe 5000 m² .Ndodhet buze rruges. Toka gëzon dokumentacion të rregullt . Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "