Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shtëpi private dy-katëshe me qira

600.00 Euro €

Përshkrim

Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 2-katëshe me sipërfaqe 200 m². Shtëpia ndodhet në rrugën “Sarda”, në Unazën Lindore të qytetit.
Përbëhet nga:
– Kati i parë: që ka dy dhoma gjumi dhe sallon
– Kati i dytë: që ka 4 dhoma gjumi dhe sallon.
– 2 banjo
Ka mundësi ngrohjeje me oxhak.
Ka edhe 90 m² oborr.
Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "