Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Apartament 2+1 për shitje në Dergut

5000000.00 Lek

Përshkrim

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të pozicionuar në katin e pestë të banimit në një pallat me adresë: Dërgut , tek kullat italiane. Apartamenti gëzon një sipërfaqe të përgjithshme prej 63 m².
Përbëhet nga:
– salloni
– kuzhinë
– dy dhoma gjumi
– banjo
– ballkon. Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar në pllakë – dritare duralumini - kapot e jashtme - është i mobiliuar dhe i pajisur me të gjitha kushtet . Apartamenti shitet i mobiluar -
Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "