Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Apartament 2+1 për shitje afer teatrit ''Migjeni''

51200.00 Euro €

Përshkrim

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 te pozicionuar ne katin e pare te banimit me adrese afër Teatrit “Migjeni”. Apartamenti gezon nje sipërfaqe prej 80 m².
Përbëhet nga:
– dy dhoma gjumi
– banjo
– ballkon.
Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "