Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

kerkoj 1 vajze per photo shooting

Përshkrim

jam nje fotograf nga qyteti i durresit me nje eksperience prej 5 vitesh ne fushen e fotografise , edhe jam duke kerkuar 1 goce qe ka deshire te bej foto me bikini ose nudes , privatesia 100% fotot j mban goca une thjesht jam fuke fitu eksperienca te reja ne ketr kategori , email : [email protected]
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "