Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shtëpi private në shitje në Xhabiej

145000.00 Euro €

Përshkrim

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2 katëshe të ndodhur në Xhabiej.
Prona ka sipërfaqe totale150m² nga ku 100m² është ndërtim dhe 50m² është oborr.
Shtëpia perbehet nga:
– dy sallone
– dy kuzhina
– dy dhoma gjumi matrimoniale
– dy dhoma gjumi
– dy banjo
– papafingo
– ballkon
– verandë.
ÇMIMI: 145’000 €
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "