Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Apartament 2+1 me qira te Prek Cali

25000.00 Lek

Përshkrim

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 85 m² dhe me adresë: kryqezimi te Prek Cali
Përbëhet nga:
– salloni,
– kuzhina
– dy dhoma gjumi
– banjo
– ballkon
Apartamenti eshte e shtruar ne pllake, ka kondicioner neper dhoma si dhe leshohet me qira i mobiluar
Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "