Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Ambient biznesi për shitje, rruga ''Qemal Dracicni''

300000.00 Euro €
Te ndryshme 12/08/2020 17

Përshkrim

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Qemal Dracini”, afer Sahatit
Ambjenti ka nje sipërfaqe prej 300 m² dhe ndodhet ne katin e dyte
Përbët nga:
– zyra
– banjo
– banak për bar.
Eshtë i shtruar i gjithi me pllaka, ka dritare duralumini dhe një vetratë të madhe xhami që ofron mundësi reklamimi sa më të mirë për klientët.
Ambjenti është i ndërtuar kohët e fundit dhe mund të përdoret për çdo lloj aktiviteti
Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "