Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Mashkull per cifte sekret .......

cifte 12/08/2020 294

Përshkrim

Jam mashkull serjoz korekt zjarr në shtrat kënaqësi pa fund fantazi e shfrenuar vetëm për mami sekret e cifte serjoze e korekt Viber watcup me.teper mos hezitoni +38268537325
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "