Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Ambient biznesi për shitje te Dekori

60000.00 Euro €
Te ndryshme 14/08/2020 13

Përshkrim

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në rrugen ''Arkitekt Sinani'' , te Dekori.
Ambienti ka një sipërfaqe prej 50 m² dhe ndodhet në katin perdhe.
Veçoritë e ambientit:
- ka dy salla,njera per pritje tjetra per sherbim
- ka tavan te varur dhe ndricim me spote
- ka vetrande xhami qe ben te mundur reklamimin e biznesit
- ka kondicionere
- ka grile me telekomandim
- ka banjo te kompletuar
Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "