Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

zhigolo

Përshkrim

pershendetje jam nje djal 32 vjec zhigolo me eksperienc jasht shtetit per te gjitha vajzat ose mamit qe kerkojn dicka te pa harruar dhe duan sekret total mund te me kontaktojn ne nr 0694500557
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "