Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Cifte ose vajze

cifte 14/09/2020 117

Përshkrim

Pershendetje jam nje djal 25 vjec kerkoj cifte te hapur dhe pa komplekse qe deshirojne nje mashkull, te gjitha ciftet ose vajza qe kan deshire per tu njohur te shkruajne ne insta: eri.eri125 cdo gje privat dhe sekret ju mirpres.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "