Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkohen Operatore Per Gjuhet Italisht dhe Gjermanisht

300.00 Euro €
Oferta Pune 14/09/2020 13

Përshkrim

Kerkohen Operatore ne Gjuhet Italisht dhe Gjermanisht

-Me ose pa eksperience
_ Mbi 21 vjec dhe pa angazhime te tjera
- Aftesi komunikimi

Paga : 300-400 euro + bonuse te knaqshme.
Kompania ka mbi 1 vit ne treg.

Dergoni Cv ne nr e kontakt dhe do ju caktojme nje interviste.

+355696550650
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "