Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Jam pasiv 22v kerkoj aktiv-pasiv mosha 25-60v

Djemte kerkojne djem 14/09/2020 1615

Përshkrim

Pershendetje jam pasiv 22 vjec jetoj ne tirane tek restorant durresi.kerkoj aktiv/pasiv tket vend bej gojore dhe 69 dua te provoj dhe analen vishem si fmr privatesisht.tjen serioz sekret dhe me edukat.me lajmroni ne email:
[email protected] me shkruani ju nis dhe foto live. fotot me siper jan te miat personale
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "