Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Pershendetje i fejuar kerkoj cift

Përshkrim

Pershendetje jam 26vjec i fejuar kerkoj cift per takim nuk kam ndonje eksperienc jam i gatshem per takim nqs ju perlqej ok nqs jo mbyllim cdo gje mkeni shum sekret sps dhe vet jam i fejuar dhe sdua te me merret vesh asgje nje ju lutem vtm njerez serioz jo nga kto cifte jo pse se merr te fejuaren jo po blabla bla jam vetem dhe nqs esjte nje cift qe do seriozitet dhe takim jam i gatshem flm Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "