Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

1111

Përshkrim

prsh
jam djal 26 vjec kerkoj nje cift ose ndonj mami per momente t bukura
jam i pashem dhe shum i paster
cdo gje do jet shum sekret
pres kontaktt te emeil ---- [email protected]
[email protected]
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "