Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

NGA DIASPORA, 35 VJEC PER CIFT

cifte 14/09/2020 145

Përshkrim

Jam 35 vj, jetoj jasht shqiperise. Kerkoj nje cift real qe deshiron te praktikoje mbase ato fantazi seksuale qe kane dhe qe nuk kan patur
mundesi te gjejne personin apo momentin e duhur. Jam tip i qete dhe i duruar , jam i gatshem edhe per lojra soft midis meje dhe ciftit. Besoj se respekti reciprok duhet te
mbizoteroje mbi te gjitha. Do
me pelqente te ishin me nivel kulturor dhe me mentalitet te hapur si
une.cdo gje tjeter mund ti lihet momentit. jam shume ekzigjent nga ana higjenes, dhe minimumin e paraqitjes se rregullt. Jam
tip sportiv, ne pergjithsi i
pashem, Brun, sy blu dhe 191 cm x 98kg. Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "