Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Super mashkull për ju....

cifte 15/09/2020 321

Përshkrim

+38268537325 ka ndonjë çift meti kënaq...........kush dëshiron të shohë super seks të nxehtë me gruan ju pres mos hezitoni ka apo s'ka këtu çfar prisni akoma jam.pa komplekse ju siguroj kënaqësi pa fund për një 3e vetëm serjoz e korekt jo mashtrues ju siguroj nje nate pa ndalim vetëm sex pa pushim
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "