Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Lidhje me femer ose Mami bisha

Përshkrim

Jam nje djal 33 vjecar i palestruar kerkoj nje mami te moshes 30-40 vjec te jet dua qe te kenaqet ne shtrat zdo zhgenjeheni …. me shkruani ne [email protected]
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "