Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Serjoz i kulturuar

cifte 15/09/2020 1557

Përshkrim

Jam nje njeri shum i rregullt i sinqert dhe me kulture.kerkoj nhe cift tecrregulkt dhe te kulturuar me shkruani ne watsap 00355686746976 kurse cifti nga kavaja qe thot jemi nga golemi api nga jugu ne disalloj pistimesh mos te me shlruaj
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "