Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Mami per takime sekrete Vlore

Vajzat kerkojne djem 27/09/2020 5710

Përshkrim

Pershendetje. Jam Entela 31 vjece nje mami nga Vlora. Interesohem per takime me cuna simpatike dhe te mir n s..
Vetem per cuna serioze qe din ta ruajne sekretin. Me plq k xl
Me shkruani ne watsapp 0684823368Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "