Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Pershendetje kerkoj dike serioz

Përshkrim

Çkemi jam nje mashkull 40 vj dhe ne kerkim te nje burri serioz mbi 50 vjeç te jete intelektual te kete vend dhe te dije te sillet me nje te paqire ju mirepres. Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "