Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Lidhje

Përshkrim

Pershemdetje ,jam nje djale nga Shkodra 24 vjec ,kerkoj te njoh nje femer ska rendsi mosha per lidhje ,jam i paraqitshem ,simpatik por mund tme shkruani ne privat per me teper,ose ne fb: Shkodrani Jot. Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "