Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Serjoz i kulturuar

cifte 28/09/2020 1263

Përshkrim

Korrekt shum i rregullt me kulture serjoz sekret higjenik 48 vjec kerkoj nje cift te rregullt e te sinqert nese ka ndonje femer te divorcuar do ishte shum me mire watsap 0686746976. Meshkujt tek mos te shkruajn
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "