Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Bejme lyerje ne Tirane

falas
Bojaxhi 28/09/2020 12

Përshkrim

Bejme lyerje te apartamenteve e ambjenteve te ndryshme, me cilesi te larte dhe me cmimin me te ulet, ne Tirane. Cel 0688798068
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "