Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Mbeshtetje per nje femer te vetmuar

Lidhje romantike 28/09/2020 120

Përshkrim

Jam nje mashkull 37 vjec, me status familjar, ne kerkim te nje femre 25-40 vjece,single apo jo, qe kerkon ne radhe te pare nje shok bashkbisedimi, nje sup mbeshtetjeje,pastaj me kehennje mbeshtetes financiar.
Pretendoj miresjellje, edukate dhe sinqeritet. Jam nje degjues shume i mire,qe respektoj lirine femerore. Nese ndonje vajze apo zonje eshte e interesuar , detaje ne inbox.
Pretendoj
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "